Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://tinimini.lt/

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Ši privatumo politika reglamentuoja UAB „Lumilė ” elektroninės parduotuvės (toliau – www.tinimini.lt ) ir www.tinimini.lt kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.
Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.
E-parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad www.tinimini.lt juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.
Mes įsipareigojame parduoti prekes fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 18 metų. Jei Jūs esate jaunesnis nei 18 metų, Jūs galite pirkti tik su tėvų ar globėjų sutikimu.

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Kontaktų formos

Užpildžius kontaktų formą lankytojų pateikti duomenys yra išsaugojami ir kaupiami, atskiroje duomenų bazėje matoma tik UAB „Liumile“ atsakingam asmeniui, kuris pateikta informacija naudoja tik tiems atvejams, jei teiktų su formą užpildžiusiu asmeniu reiktu susisiekti.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Facebook Pixel

Tinklalapis naudoja Facebook pixel programą kuri kaupia lankytojų informacija: Demografinius, elgsenos rodiklius. Sukaupta informacija saugoma soc. tinklo Facebook duomenys nėra viešai pasiekiami ir matomi net UAB „Liumile“ įmonės. Duomenys naudojami UAB „Lumilė “ komunikacijos tikslams.

Facebook žinučių integracija

Tinklalapis naudoja Facebook žinučių integracija „manychat.com“, Ši trečioji šalis  kaupia duomenis apie klientus kurie kontaktuoja naudojant soc. tinklo Facebook žinučių platformą. Programa kaupia susirašinėjimo istorija, įtraukia į klientų duombazę kuria UAB „Lumilė “ naudoja klientų archyvui ir informavimo priemonei. Programos privatumo politiką rasite čia: https://manychat.com/privacy.html

Statistika

Tinklalapyje veikia Google Analytics programa. Programa kaupia lankytojo palankytus puslapius, demografinius rodiklius. Google privatumo politika: https://policies.google.com/privacy?hl=lt&gl=ZZ

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

UAB „Lumilė “ visus duomenis kaupia savo duomenų bazėse. Duomenys naudojami tik UAB „Liumile“ komunikacijos, paslaugų tiekimo tikslams. Duomenys nėra pasiekiami ar kitaip nutekinami trečiosioms šalims kurie galėtų juos naudoti ne UAB „Lumilė “ komunikaciaji.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, žinutę, perkate prekę, jūsų informacija ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo, kad galėtume atrasti užsakymo informaciją, turėti susirašinėjimo istoriją.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, Privačią žinutę arba užklausos formą. Galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

UAB „Lumilė“
Įmonės kodas: 304604727
PVM kodas: LT100011177916
Tel. 8 671 71 880
El.p. info@tinimini.lt